O autorze
Polityk, profesor nauk ekonomicznych, Jest członkinią Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, publicystka, w latach 2001–2009 posłanka na Sejm IV, V i VI kadencji, od 2009 posłanka do Parlamentu Europejskiego.

GÓWNO PRAWDA-KRZYŻ PAŃSKI-WYZWOLENIE Z ROZUMU

W Ministerstwie Rozwoju odbyła się gala nagrody "Prawda-Krzyż-Wyzwolenie". Ze względu na nagrodzonych i ich zasługi, nazwa nagrody powinna przyjąć brzmienie zgodne z treścią: "GÓWNO PRAWDA-KRZYŻ PAŃSKI-WYZWOLENIE Z ROZUMU

Facet, który przez lata żył ze skrobanek, dostał nagrodę za "niezłomną obronę życia nienarodzonych". W związku z tym moralnie oburzającym wydarzeniem pierwszy człon nazwy nagrody "Prawda-Krzyż-Wyzwolenie" należy zmienić na "Gówno prawda".

Premierka Beata Szydło dostała nagrodę za "wprowadzenie w życie narodu Katolickiej Nauki Społecznej Kościoła, zwłaszcza w zakresie wspierania rodzin". W tym wypadku - do środkowego członu należy dodać słowo "pański". Polskie społeczeństwo bowiem ma w głębokim poważaniu katolicką naukę, a życie wg jej wymogów uważa za krzyż pański.

Radio "Maryja" uhonorowano za "wieloletnie wspieranie idei Krucjaty Wyzwolenia Człowieka". Ponieważ jest to wyzwolenie z rozumu, trzeci człon nazwy nagrody należy rozszerzyć i nadać mu brzmienie "Wyzwolenie z rozumu".

Serdeczne gratulacje dla nagrodzonych, a dla ministra rozwoju dodatkowo za mieszanie sacrum z profanum.
Trwa ładowanie komentarzy...