O autorze
Polityk, profesor nauk ekonomicznych, Jest członkinią Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, publicystka, w latach 2001–2009 posłanka na Sejm IV, V i VI kadencji, od 2009 posłanka do Parlamentu Europejskiego.

Apel drogowy

Powtarzające się wypadki samochodowe PiSwładzy nie mogą pozostać bez odpowiedniego uhonorowania. Najsłuszniej będzie do Apelu smoleńskiego każdorazowo dołączać Apel drogowy. Na szczęście jeszcze bez nazwisk poległych. Tekst opracuje i skonsultuje minister Macierewicz zaprawiony w bojach o apel smoleński.

Jest niedopuszczalne, by poszkodowanych VIPiSów, ich rodziny i pociotków pozostawić bez o i zadośćuczynień za stres. W tym celu należy uwzględnić specjalną pozycję w budżecie państwa (minimum 1 mld PLN rocznie).

Zasady rozdziału środków (w tym zawsze 500 tys. zł dla nadministra Misiewicza). opracuje światowej sławy specjalistka od zamiany stresu posmoleńskiego na kasę - europosłanka Gosiewska. Okolicznościowe figurki zaprojektuje specjalistka od wręczania "błasików" - generałowa Błasikowa.
Trwa ładowanie komentarzy...