O autorze
Polityk, profesor nauk ekonomicznych, Jest członkinią Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, publicystka, w latach 2001–2009 posłanka na Sejm IV, V i VI kadencji, od 2009 posłanka do Parlamentu Europejskiego.

Zamach na Macierewicza z Glińskim w tle

To nie żarty! Wiele wskazuje na to, że w Lubiczu k/Torunia miała miejsce próba zamachu na ministra Macierewicza. Była mgła. Może sztuczna. Było ślisko, jakby ktoś rozlał wodę. W okolicy rosną brzozy. O rzut beretem jest wieś Brzozówka. Nie trzeba tłumaczyć, co to znaczy. Gdyby się jeszcze okazało, że jadący jedli parówki i popijali Coca-Colą, byłby komplet dowodów zbrodni. Pozornie. Prokuraturę powinien zainteresować wątek wicepremiera Glińskiego.

Aż dziwne, że dotychczas ten aspekt jest całkowicie pomijany. Na Rydzykowym sympozjum, z którego pędził do Warszawy minister wojny, łamiąc wszelkie przepisy i znaki drogowe, prelegentem miał być także wicepremier Gliński. W ostatniej chwili zrezygnował. Dlaczego? Czyżby wiedział o szykowanym zamachu?

Żandarmeria Wojskowa koniecznie powinna to zbadać. Nigdy dość ostrożności, gdy chodzi o życie drugiej osoby w państwie. Wszak Putin tyko czeka.
Trwa ładowanie komentarzy...